Віртуальна школа допоможе дітям у навчанні

Лабораторія соціальних інновацій Dystlab активно цікавиться освітніми ініціативами в Україні. В поле нашого зору потрапив проект "Віртуальна школа", про який ми вирішили розказати більш докладно.

"Віртуальна школа" — своєрідний "крик душі" батьків, які зіткнулись з проблемами сучасної шкільної освіти. Складна шкільна програма, підручники, які не завжди відповідають віковим та психологічним особливостям школярів, постійне відставання учнів, яке нав'язане шкільною програмою, довгі й нудні домашні завдання, що забирають найдорожчі години у родинному колі... Багатьох не влаштовує такий стан речей, однак  вони продовжують вважати, що систему змінити не можна.

Virtual School Ukraine - Віртуальна школа України

А якщо діяти разом?

Так, якісних навчальних матеріалів  українською мовою майже немає. Та ми можемо це змінити! Команда благодійного фонду MagneticOne.org вирішила зробити бодай маленький крок для того, щоб діти не втратили бажання пізнавати навколишній світ та навіть полюбили навчання.

Зараз проект "Віртуальна школа" — це підбірка коротеньких навчальних відео українською мовою, які доступні для перегляду користувачам YouTube абсолютно безкоштовно. Наразі засновники проекту намагаються охопити ключові теми з основних дисциплін початкової школи (1-4 класи). Вже напрацьовано 25 відеороликів в цьому напрямку. Пізніше розпочнеться робота за дисциплінами для старших класів.

В перспективі заплановано створити повноцінний ресурс "Віртуальна школа", де усі матеріали будуть класифіковані за предметами, віком тощо. Ці навчальні відео будуть чудовим допоміжним інструментом, в першу чергу, для дітей, а також дещо полегшать життя батькам, які змушені допівночі сидіти з малечею над вирішенням домашніх завдань задля високих оцінок. Також, вчитель зможе використовувати ці відео на уроці як додатковий інструмент у поясненні нової теми, систематизації та повторенні пройденого матеріалу.

Ще один напрямок розвитку проекту — адаптація навчальних відео для дітей з особливими потребами. Користь від таких ініціатив важко переоцінити.

globe

Допомогти проекту

Щоб повноцінно втілити свої ідеі, ця команда ентузіастів потребує долучення небайдужих та однодумців. Проект представленно на краудфандингу "Спільнокошт", де його можна підтримати. Всі, хто бажає прийняти участь у створенні відео, можуть стати волонтерами та посприяти поширенню корисних знань серед наших дітей, адже вони — майбутнє нашої країни!