Онлайн-навчання замість перших уроків

Онлайн-навчання замість перших уроків | Dystlab Library

Що робити, коли вставати зранку надзвичайно складно, а замість конструктивної роботи у класі мріється про сон? Можливі варіанти покращення шкільного розкладу надає джерело EdSurge.

Здається, щороку 7:30 ранку приходить раніше. Якщо вам це знайомо — мабуть, ви батьки підлітка. Щодоросліші діти, тим складніше з кожним днем збирати їх до школи, особливо якщо підліток не один, а їх у родині декілька. Ми відчули це на собі минулої зими, коли спізнилися на дві години. Цей ранок запам’ятався нам як прекрасне відхилення від нашої щоденної тяжкої рутини.

Багато досліджень виявили, що ранній початок уроків негативно впливає на самопочуття і здоров’я школярів. Але збільшення кількості обговорень не визначило вдалого рішення цієї проблеми. Проте, технології можуть дати надію втомленим тінейджерам та виснаженим адміністраторам, забезпечивши гнучкий графік школярам.

Зомбі у класах

Ранні уроки створюють проблеми для учнів з простої причини: підліткам потрібен сон.

Батьки, які дивуються, що сталося з їхньою семирічною ясноокою дитиною, коли намагаються стягнути її з ліжка, можуть це підтвердити. Як зазначають експерти центру з контролю та профілактики захворювань (CDC), якщо школяр не буде спати за ніч хоча б 8...9 рекомендованих годин, він буде заходити у класс “напівмертвим”, або як “зомбі”.

Онлайн-навчання замість перших уроків | Dystlab Library

Якщо думка про зомбі-тінейджерів, що пересуваються шкільними коридорами, не дуже лякає, то за відсутності сна у підлітків з'являється ризик ожиріння, депресій, нездорової поведінкі (вживання наркотиків, алкоголю, табачних виробів тощо). Експерти CDC також відмітили, що учні, які не отримують достатньо сну, вчаться гірше, ніж їхні однокласники, які відпочивають нормально.

Сонні студенти викликають співчуття у шкільних керівників по всій країні. Директор Публічної Школи Бостона зайняв перші шпальти газет, коли запропонував на прикладі одного округу перевірити, як буде впливати на старших учнів пізніший початок уроків.

Розумний баланс у розкладі

Такі фактори, як пересування та робочий графік школярів, графік роботи батьків, колективні домовленості та позашкільні програми повинні бути переглянуті на вищому рівні.

Схоластична атлетика з її регулярними подорожами та вимогами денного світла особливо хитра і в логістичному відношенні, і з політичної точки зору. Я маю двох доньок, які займаються спортом, і я однаково ціную уроки, які вони отримують на полі та курсах гольфу, і жалкую про пропущені заняття та сімейні вечері. Якщо уроки в школі будуть починатись та закінчуватись пізніше, це буде означати ще більше пропущених занять та додаткової роботи. Якби тільки спортивна ліга та організації штату колись досягли між собою згоди...

Тож яке рішення проблеми? Маленький округ у Алабамі знайшов шлях, як дозволити школярам поспати зранку без додаткової зміни розкладу та скорочення уроків. Шкільний Район Підмонт, розташований у 90 милях від Бірмінгему, у співтоваристві з кількістю жителів меншою ніж 5 тисяч, створив віртуальний перший урок для учнів старшої школи, що вчаться на 3-4. Такі учні проходять программу першого уроку онлайн у будь-який час, що дозволяє їм спати достатньо часу.

Завдяки гнучкому графіку, сови можуть закінчувати свої завдання о 10 годині вечора, у той час як інші роблять їх одразу після занять. Інші студенти виконують роботу вдома, під час першого уроку або у комп’ютерному класі.

Свобода стимулює відповідальність

На підтримку студентів педагоги також додають, що віртуальний перший урок також допоміг учням стати більш незалежними та відповідальними у навчанні. Результати експерименту вже помітні у збільшенні кількості студентів, які почали краще вчитися.

Школярі стають відповідальнішими, коли їхній прогрес залежить від них самих,

вважає вчитель школи Підмонт Дженні Беєр, та додає:

Вони також мають змогу працювати у власному темпі і фокусуватися на конкретних речах

Онлайн-навчання замість перших уроків | Dystlab Library

Ми знаємо, що багато студентів можуть вчитися краще, але їм приділяють мало уваги. Цифрові інструкції дозволять школам створити більш гнучкі програми без втрати якості, так, щоб студенти мали змогу вивчати найважливіші для себе предмети та розширяти свої навчальні горизонти.

Ось справжнє значення онлайн-освіти: збільшення гнучкості та надання доступу до високоякісної академічної роботи для учнів. Якщо це допоможе зупинити поширення втомлених зомбі-тінейджерів, нам усім буте спатися краще.