- Развитие
- Просмотров: 323
Що потрібно робити, щоб досягти успіху в інженерній справі (поради Тревора Інгліша)
Інженерія — вельми різноманітна та складна сфера, тож і вимагає багато зусиль від тих, хто обрав для себе професію інженера.
Інженерія — вельми різноманітна та складна сфера, тож і вимагає багато зусиль від тих, хто обрав для себе професію інженера.
Где Вы общаетесь с коллегами? Откуда черпаете свежие новости в отрасли? Как знакомитесь с нужными специалистами для дальнейшего сотрудничества? Расскажу, как это происходит у меня.
Що робити, коли вставати зранку надзвичайно складно, а замість конструктивної роботи у класі мріється про сон? Можливі варіанти покращення шкільного розкладу надає джерело EdSurge.
Тільки з досвідом приходить здатність приймати обґрунтовані рішення та впевненість у правильності вибору. Непогано було б з самого початку, ще замолоду, розвинути такі важливі вміння.
Нещодавно натрапила на невеличку статтю How We Can Encourage the Next Generation of Female Engineers. Спочатку трохи здивувалась, навіщо цій галузі жінки? Ну, тобто навіщо їх активно залучати до технічних напрямків діяльності, коли, начебто, то не зовсім їхнє, не жіноче. Стоп! Отут я зрозуміла, що маю більш докладно дослідити це питання, бо, відчуваю, ця моя перша думка більше схожа на "ярлик" :)
Здравствуйте! Меня зовут Дмитрий, и в этой статье я поделюсь своим опытом работы на фрилансе, а также дам некоторые рекомендации начинающим в инженерном деле ребятам.
Вчера еще один мой знакомый защитил диссертацию. Еще один человек пополнил ряды украинских ученых, кандидатов наук. Думая об этом, я испытываю смешанные чувства: с одной стороны, я вижу его гордость, уверенность в своих силах и настроение двигаться дальше, с другой — меня терзают смутные сомнения относительно применимости такой науки на практике.
Ідея безкоштовно навчатися на курсах у провідних викладачів світових вузів надзвичайно приваблива і захоплює своєю доступністю. Пропоную невеличкий огляд ресурсів, куди треба «піти», щоб отримати потрібні знання, навіть не розлучаючись із улюбленою ковдрою та ведмедиком ;)
Масові відкриті онлайн-курси, або МВОК (Massive Open Online Courses, MOOC) — порівняно нова тенденція у світовій освіті. Новий погляд, сучасні технології, зручний формат… Зрозуміло, що ця течія швидко набула популярності та викликала шквал захоплених відгуків та критичних зауважень.
Якось мені потрапила на очі книжка американки Памели Друкерман "Французькі діти не плюються їжею". У книжці було викладено основні засади виховання дошкільнят у французькій родині. Також авторка порівнює дві системи виховання: американську та французьку. Зізнаюсь, читання цього твору одразу захопило мене. Деякі думки приголомшили. І я вирішила більш детально дізнатися про виховання дітей у Франції.
А й справді, навіщо? Де цій жінці знадобиться той Python? Коли вона куховарить, пере білизну, миє посуд чи заколисує дитину? Так, мова програмування тут здається ні до чого.
Ось я — молодий автор, який прагне писати українською. Та на практиці все видається не так вже й просто… «Який» чи «котрий»? «Прагне» чи «бажає»? «Та» чи «але»?..
По воле судьбы, некоторое время нам пришлось погостить у родственников в одном украинском селе. Конечно, на начальном этапе у меня (думаю, как и у многих читающих эти строки) сложилось чересчур романтическое представление о сельской жизни. Судите сами: нет городской истерии, нет пробок, воздух — кристально чистый, продукты — экологичные, и так далее.
Офис. Т-образный стол. Несколько шкафов с папками и сегрегаторами. В кресле напротив сидит мужчина средних лет. На столе разложены какие-то чертежи, таблицы. Мужчина берёт листок бумаги и что-то на нём рисует.
Работая с 2004 по 2014 гг. в национальном университете (Украина), я часто разговаривал со своими студентами о вещах, не имеющих прямого отношения к предмету. Среди прочего, мне было важно понять суть их общей неприязни к высшему образованию, которая на стыке XX и XXI веков стала доминантной компонентой их мировоззрения (по крайней мере, во время студенчества). Этой неприязни они не скрывали и охотно делились со мной своими мыслями.
Иногда я слышу от молодых людей, заканчивающих вуз, что их привлекает наука. И что после получения заветного диплома они хотели бы продолжить обучение в аспирантуре. Они спрашивают меня: как там? что посоветуете? с чего начинать?
Лаборатория социальных инноваций Dystlab™
Viber / WhatsApp / Phone #1:
+38 095 812 2046
Telegram / Phone #2:
+38 068 356 3002
innot needed textfoanother not needed text@dystlabdummy text.com