Навіщо домогосподарці Python?

А й справді, навіщо? Де цій жінці знадобиться той Python? Коли вона куховарить, пере білизну, миє посуд чи заколисує дитину? Так, мова програмування тут здається ні до чого.

Але погляньмо на це з іншого боку. Зараз ми говоримо не лише про домогосподарок та програмування, а взагалі про спроби засвоїти щось геть інше, заглибитись в «не свою» сферу діяльності, намагатись зрозуміти те, що, на перший погляд, нудне та складне.

Навіщо домогосподарці Python? | Dystlab LibraryТак, ми говоримо про розвиток. Невпинний саморозвиток кожної людини, яка прагне до самовдосконалення, пізнання, зберігання цікавості до життя. А з чого ця цікавість виходить? Із живого допитливого мозку людини, що не зупиняється на досягнутому, не припиняє захоплюючий процес пізнання світу навколо.

Я не закликаю усіх домогосподарок негайно досконало оволодіти програмуванням, а інженерів – робити наукові відкриття з молекулярної біології. Мається на увазі навчання як спосіб ефективного тренування когнітивних функцій нашого мозку (пам’яті, здатності планувати, лінгвістичних здібностей, здатності до обробки математичної інформації та просторового мислення). «Тренований» таким чином мозок довше зберігає ясність, склерози та айцгеймери до нього не надто поспішають.

Ви знайшли справу свого життя і залюбки нею займаєтесь – чудово! Вихід за межі своєї галузі може допомогти вам поглянути на звичні речі з іншої точки зору та, можливо, знайти нестандартне рішення якоїсь докучливої проблеми.

Усі рішення – поруч. Інколи просто треба змінити окуляри.

А якщо ви ще не знайшли своє покликання, тоді вам тим паче потрібно спробувати опанувати щось нове. Хтозна, може на початку несерйозне захоплення обернеться цікавезною роботою потім?..

Отже, приходимо до цілком логічних, хоча і не нових, висновків:

  • щоб чогось досягти, потрібно таки щось робити
  • в умовах засвоєння нової інформації доводиться «напружувати» мозок. Не дуже звично та приємно? Проте надзвичайно корисно!

Опанування незнайомої сфери — нелегка справа, що потребує докладання певних вольових зусиль. Раджу не ставити собі за мету стати експертом в нецікавій вам темі, а намагатись просто розібратись в деяких питаннях. Наприклад, вивчаючи той же фінансовий менеджмент, я не ставила за мету стати професіоналом, а лише розібратись з показниками фінансової звітності та зрозуміти, як оцінюються інвестиційні проекти. І насправді виявилось, що не така то вже й складна наука, як здавалось.

Ну, що, удалось мені переконати вас роздивитись навколо та обрати собі нове захоплення? Іноді, відкриваючи щось лише з нудьги чи за відсутності вибору, таке знаходиш!..

Тож не вагайтесь!

P. S. До речі, курс Python для новачків :)

Комментарии   

+1 # Виталий 24.08.2017 08:30
А еще есть Java, ну и другие технологии тоже))
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать